Про компанію

Компанія «Ярослав» - це національний лідер в текстильній галузі України з багаторічною історією, цінностями і традиціями. Компанія «Ярослав» об'єднує в собі 4 виробничих підприємства, які спеціалізуються на випуску постільної білизни, пледів, ковдр, матраців, товарів для дітей, кухонного та інших видах текстилю.

Детальніше

Магазини компанії

Продукцію ТМ «Ярослав» можна придбати у фірмовій мережі, яка на даний момент складає 18 магазинів, і продовжує розширюватися. У наших фірмових магазинах покупці завжди можуть отримати кваліфіковану консультацію та широкий асортимент. У всіх магазинах фірмової мережі постійно проходять акції, про які можна дізнатися на нашому сайті.

Детальніше

Наша продукція

Більше 20 років існування на ринку текстилю для дому компанія «Ярослав» намагається підтримувати у своїх покупців любов і довіру до своїх товарів. Наша продукція це широкий вибір, відмінна якість, екологічно чистих матеріалів і доступні ціни, що важливо в наш час. Постільна білизна, пледи, ковдри, подушки, махрові вироби, текстиль для кухні, домашній одяг, тканини, пряжа від ТМ «Ярослав» зроблять ваше життя комфортніше і приємніше, перетворять звичайний будинок в затишне гніздечко, куди захочеться повертатися.

Детальніше