Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Меринос - найтонша і найм'ягкіша вовна з овець

Дата публикации: 13.09.2018

Вовна з мериноса, вважається однією з найдорожчих видів вовни. Вона тонше вовни інших порід овець. Наділена унікальним ступенем м'якості і еластичності, так як в 3 рази м'якше натурального шовку і в 5 разів еластичніша бавовни. Для виготовлення пряжі вовни з мериносів зістригають тільки з області холки. Саме в холці у овець особлива тонкорунна вовна товщиною менше 23 мікрон.

Вовна мериноса - це, мабуть, єдиний природний матеріал, який до цих пір не можуть відтворити, використовуючи синтетичні матеріали.

Фантастичні властивості мериносової вовни:

- Високі лікувальні властивості. Пом'якшує і заспокоює гострі болі, лікує артрит, ревматизм, радикуліт, допомагає при переломах, при виходжуванні хворих з пролежнями, а також сприяє швидкому одужанню при вірусних інфекціях, які часто виникають в осінньо-зимовий період.

- Антибактеріальні властивості. Креатин, який міститься в мериносовій вовні - несприятливе середовище для розвитку бактерій і мікроскопічних комах. Крім того, на поверхні кожного волокна утворюється водний репелент, що відлякують комах-шкідників.

- Гіпоалергенність. Шерсть мериноса не є алергеном і містить в складі 8-10% ланоліну. Розчиняючись при температурі 35-37 ºС, ланолін проникає крізь шкіру і благотворно впливає на суглоби, м'язи, хребет і дихальну систему, а також стимулює кровообіг.

- Відмінна заспокійлива дія. Вироби з м'якої мериносової вовни заколисують перед сном краще ніж будь-яке снодійне.

- Прекрасна теплоізоляція.

- Чудове вологопоглинання. Мериносова вовна гігроскопічна, тобто здатна поглинути до 33% вологи від власної ваги. Подушки, ковдри, матраци і будь-які інші вироби з мериносової вовни завжди залишаються сухими.

- Надійний захист від неприємних запахів.

- Унікальний ефект самоочищення. Час від часу вироби з мериноса просто потрібно провітрювати при вологій погоді.

- Електростатичні властивості.

- Нейтралізація отруйних речовин.

М'яка, повітряна, тепла, незвичайної краси мереносова вовна не має собі рівних у світі натуральних матеріалів.

13.09.2018