Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Комплекти постільної білизни

Роль білизни для ліжка в нашому житті дуже велика! Купуючи його, необхідно звертати увагу не тільки на забарвлення і щільність тканини, але і особливу увагу приділити якості. Торгова марка «Ярослав» вже багато років славиться якістю текстилю та фарб, що не викликає роздратування і алергії. Комплекти постільної білизни цієї компанії витримують багаторазові прання і дуже легкі в експлуатації.

Тут можна придбати постільну білизну, яка не тільки буде підходити під ваш інтер'єр, але і створить гарний настрій, підкреслить вашу індивідуальність.

Дизайнери радять мати різні за стилем комплекти постільної білизни. Наприклад:

  • якщо ви втомлюєтеся на роботі і вам необхідно висипатися протягом робочого тижня, то для міцного і здорового сну підійдуть комплекти з бязі або фланелі, спокійних, пастельних кольорів;
  • для романтичного ж настрою чудово підійдуть яскраві комплекти з сатину або жаккарда з 3D зображеннями, фотопринт, китайськими ієрогліфами, зображеннями краєвидів або квітів.

 

Ціна і якість продукції настільки вас порадують, що ви не зможете зупинитися лише на одному продукті! В інтернет-магазині «Ярослав» представлена постільна білизна дуже високої якості, комфортна з оригінальними і неймовірно яскравими, цікавими кольорами.

Читати далі