Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Подушки, наматрацники

Сон. У цьому стані людство проводить майже третину свого життя. Вірним супутником «сонного» життя, по праву вважається подушка. Як стверджують фахівці пуху і пера, не можна недооцінювати її «правильність» і корисність для здоров'я.

Наповнювачі подушки

Найважливішим, що має бути в подушці, на думку експертів, є її «начинка», тобто наповнювач. В якості натуральних матеріалів, яким найчастіше наповнюються подушки, є пух, пір'я або пухо-пір'яні суміші. Причому вони повинні проходити спеціальну обробку, що допомагає виключити появу хвороботворних мікроорганізмів, що викликають алергічні реакції. Їх можна придбати в інтернет магазині компанії «Ярослав».

Для наповнення подушок може також застосовуватися спеціально підготовлена ​​шерсть, лушпиння гречки, шовкові волокна та інше. Подушки зі спіненого латексу відрізняються м'якістю і пружністю, гігієнічністю і довговічністю. Величезною популярністю користуються латексні ортопедичні вироби для комфортного сну. Однак придбати їх може не кожен, з огляду на високу вартість, аргументованої витратами на транспортування латексу.

Силіконові подушки

Серед синтетичних подушок, які сьогодні можна купити в Києві, затребувані «накачані» силіконовими кульками вироби. Як правило, це найбільш доступні і не викликають алергій варіанти. Їх зручно прати, а також коригувати наповнюваність. Якщо такі подушки на блискавках, то можна легко додавати або збавляти кількість силіконових кульок. Крім того, вони дуже комфортні для людей, які звикли спати на правому або лівому боці. Єдиним недоліком такої подушки може бути недовговічність її використання. Вони швидко збиваються, що заважає комфортному сну.

Пухо-пір'яні подушки

Подушка на пуху або пір'ї- це найкраще рішення для підтримки голови і шиї під час сну. Хоча бувають ситуації, коли вона начебто і м'яка, але її власник постійно прокидається з «чавунною» головою. Причина цього - її неправильний підбір. Тут варто керуватися основними процентними співвідношеннями пуху і пера. Наприклад, 90/10, 70/30, 50/50, 30/70, 10/90.

Гречані подушки

Як відомо, саме гречане лушпиння відрізняється своїми ортопедичними властивостями. Воно добре пропускає повітря, володіє аромотерапевтичним ефектом. Нові подушки з гречаним наповнювачем, які можна купити за допомогою мережі інтернет, мають специфічний запах, що зникає через кілька тижнів після початку використання. Така подушка відрізняється жорсткістю і пружністю, тому для любителів поспати на м'якому, вона навряд чи стане в нагоді.

Що ж стосується догляду за вищепереліченими виробами, то він багато в чому схожий. Синтетичну подушку можна прати самостійно в пральній машині, а пухо-пір'яну і гречану - варто віддавати в чистку.

Читати далі