Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Рушники

Естетична складова, а також вміння вести домашні справи відомі будь-якій представниці прекрасної статі. Кожна з них прагне зробити свій будинок красивим і зручним для його мешканців та гостей. З огляду на це, є деякі нюанси, які потребують особливої ​​уваги такі як, наприклад махрові рушники.

На прості запитання про кількість рушників в будинку і їх якості зможе відповісти тільки компанія «Ярослав». Вона вже довгі роки займається виробництвом і реалізацією різної текстильної продукції, серед якої особливим попитом користуються вищезгадані предмети особистої гігієни. Тому якщо виникає необхідність придбати рушники в Києві, то в першу чергу звертатися слід тільки туди.

Різновиди рушників для оселі

Оскільки махрові рушники - це унікальні предмети, то в кожному будинку їх повинно бути достатньо. І, як відомо їх можна розділити на кілька груп, залежно від «сфери застосування».

  • Банні рушники. Це великі махрові вироби, розміри яких сягають 140-150 см в довжину і 70-100 см в ширину. Найчастіше вони виготовлені з бавовняної тканини, що відрізняється підвищеними характеристиками поглинання.
  • Пляжні рушники. Зовнішній вигляд таких варіантів представлений тонкою махрою або велюром середніх розмірів - 90х150 см. Варто відзначити, що ними не рекомендується користуватися в місцях з підвищеною вологістю, оскільки вони менш міцні і практичні: яскраве забарвлення відразу потьмяніє.
  • Рушники для рук або ніг. Вони можуть бути вироблені з махрових або інших щільних тканин, які зазвичай використовуються у виробництві компанії «Ярослав». Такі середні розміри як 50х90 см, 40х70 см, 70х140 см ще раз підтверджують індивідуальність їх застосування.
  • Туалетні серветки. Якщо необхідно купити рушник, який призначається для інтимної гігієни, то їм не можна користуватися в інших місцях, тобто на кухні або на пляжі. Невеликі розміри таких текстильних виробів - 40х70 см, свідчать про можливість їх використання поза оселею.
  • Дитячі рушники. Зазвичай вони представлені махрою з яскравими кольорами або аплікаціями. Для максимальної зручності їх роблять невеликими, тобто 50х90 см.
  • Кухонні рушники. Такий вид може бути виготовлений з льону або бавовни з м'якою та легкою текстурою. Іноді його навіть називають «вафельний рушник», просушуючи їм посуд або продукти під час перебування на кухні.

Фактори, що треба врахувати при купівлі рушників в компанії «Ярослав»

     Як відомо, щоб придбати рушник в Києві, виготовлений з бавовняної або лляної тканини, необхідно обійти не один магазин. Тому сьогодні багато господинь за допомогою інтернет-магазину вищезгаданого виробника. Не варто купувати рушники, які мають в своєму складі до 50% синтетичних волокон. Безсумнівно, спочатку вони будуть і легкими, і яскравими, і швидко висихати, але під час їх використання погана вбираність вологи і неприємні відчуття «скрипу» - це не зовсім приємні доповнення. Крім того, такі рушники можуть залишати кольорові сліди та псувати інші тканини.

     Коли потрібно купити пляжний рушник, то свій вибір слід зупиняти не на махрових, а на вафельних різновидах. Вони будуть значно легше і менше в обсязі, але при цьому гарно вбирати вологу, а також добре пратися.

     Безумовно, для кухні рушники купити слід з льону, оскільки вони легко перуться і швидко сохнуть. До того ж такий вид матеріалу дуже просто розгладжується і добре вбирає вологу, не залишаючи ворсинок.

У разі якщо в сім'ї є люди з алергічними або дерматологічними проблемами, у ванній кімнаті кількість рушник має обов'язково зрости. Аналогічна ситуація простежується і при наявності дітей. В цьому випадку слід звернутися саме до рушників з бамбуковими волокнами, які є природним антибактеріальним засобом, знешкоджуючи дію хвороботворних мікроорганізмів. Разом з цим купувати можна не тільки бамбукові рушники в Києві компанії «Ярослав», а й інші текстильні вироби - наприклад, постільну білизну, подушки, покривала. Вони абсолютно гіпоалергенні і зберігають свої властивості навіть після тривалого використання.

     Варто зазначити, що під час огляду товару, якщо є така можливість, слід звертати увагу на його маркування. Коли там вказано буква «М», то виріб може містити синтетичні волокна. У разі ж поєднання букв «ПК» - в склад рушників входить поліестеркоттон. На додаток до цього слід купувати рушник тільки після його ретельного огляду - рівномірності фарбування, шовковистості тканини, відсутність неприємного хімічного запаху. Можна провести тильною стороною долоні або серветкою по його поверхні - та визначити його якість.

     Основною причиною, по якій просто необхідно купити рушник в Києві компанії «Ярослав» є його практична цінність для здоров'я. Історія цього текстильного виробу свідчить про його постійну затребуваність, тому на якому б рушнику не зупинилася господиня, він повинен бути, перш за все, надійним помічником в повсякденних справах.

Читати далі