Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Наволочки

     Дана «текстильна» пропозиція компанії «Ярослав» дозволить знайти обновку для будь-якої подушки. Адже саме з неї починається і закінчується кожен день, тому вона повинна відповідати всім вимогам людей.

     Наволочки для подушок представлені кількома компонентами, кожному з яких відводиться принципово важливе місце в створенні комфортних умов для сну. Вони щодня близько 6 годин контактують з головою та обличчям сплячої людини, можливо саме тому їх придбання вважається досить відповідальним кроком.

     Коли ж виникає необхідність придбати наволочки як декоративну прикрасу інтер'єру, то важливою обставиною буде тканина, з якої вони виготовлені. Для цього фахівці компанії «Ярослав» використовують тільки натуральні матеріали, що не викликають з часом алергічних реакцій, хоча найчастіше покупців приваблює саме льон або бавовна.

     Найбільш затребувані різновиди наволочок, які пропонує компанія «Ярослав»

     Найчастіше наволочки на подушки - це елементи постільних речей, але вищезгаданий виробник надає і можливість їх окремого придбання. Крім того, наявні розміри і дизайнерські варіації не залишать байдужими навіть вимогливих клієнтів. Як показує практика, кращими варіантами вважаються бавовняні тканини, хоча для наволочок компанії «Ярослав» використовується сатин, фланель, кора, мікрофібра і тік. Всі вони натуральні і не мають домішок синтетики. При цьому відповідності кольру орієнтовані на інтер'єрні рішення і палітру комплектів постільної білизни.

     Оскільки у виробничому процесі використовується технологія по їх обробці, то розмноження хвороботворних бактерій, грибкових утворень або пилових кліщів виключено. Це поширюється не тільки на конкретні види як, наприклад наволочки 70х70, а й на весь перелік продукції вищезгаданого виробника.

     Спеціальні застібки у вигляді блискавок забезпечують циркуляцію повітря і захищають від попадання забруднень всередину подушки. Причому всі блискавки і шви виконані дуже якісно, ​​щоб запобігти виходу назовні наповнювача. Саме це і забезпечує максимальне виконання функцій наволочки, купити яку вирішив черговий клієнт компанії «Ярослав».

     Варто відзначити, що їх розміри повинні в точності відповідати розмірам подушок. При використанні занадто великих варіантів, не виключено розвиток в куточках пилу і шкідливих речовин. Що ж стосується занадто маленьких варіацій, таких як наволочка 40х60, то вона взагалі не придатна для великих подушок.

     Основні розміри наволочок:

  • 40х40 см;
  • 40х60 см;
  • 45х45 см;
  • 50х50 см;
  • 50х70 см;
  • 60х60 см;
  • 70х70 см;
  • 80х100 см;
  • 80х80 см.

     Якщо враховувати ту обставину, що наволочка - це один із варіантів освіжити подушку або привнести в інтер'єр нові фарби, то тільки компанія «Ярослав» надає ідеальні варіанти з сучасними малюнками. При цьому вони зможуть стати оригінальним акцентом в будь-якій оселі.

Читати далі