Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Ковдри стьобані

     Не секрет, що сон - стан, в якому люди проводять більшу частину свого життя. При цьому його незмінними супутниками, також як і раніше, залишаються ковдри, подушки та інший текстиль. Виходячи з цього, дуже важливо віддати свою перевагу такому виробу, яке відповідало б фізіологічним потребам, температурі навколишнього середовища, параметрам спального місця. Але, перш за все, якісна ковдра повинна надавати своєму власникові здоровий і міцний сон.

Поради щодо вибору ковдри

     Оскільки головним призначенням цього виробу для сну є підтримка постійної температури, то буде доречно, якщо ковдра - відповідає порі року. Простіше кажучи, його ще можна назвати своєрідним одягом, одягом в нічний час. Температура підтримується наповнювачем. Він може бути шовковим, пуховим, бавовняним, синтетичним або шерстяним. Склад, розмір і термоізоляційні властивості - це те, на що слід звернути увагу при придбанні ковдри в першу чергу

     Залежно від показників обсягу, вироби можуть бути двоспальними і полуторними. Незважаючи на те, що стандартні розміри ковдри досягають 240 х 220 см для «двуспалок» та 160 х 220 см для «полуторок», найбільш затребуваним на сьогодні залишається розмір 200 х 220 см. Його ще називають «євро» розмір. Такі варіанти ковдр можна придбати за допомогою інтернет-магазину «Ярослав».

     Що ж стосується зігріваючих властивостей, то вони повинні бути обов'язково зазначені на упаковці. Візуально ця характеристика відображається за допомогою 5 точок. Однак не всі виробники дотримуються загальноприйнятих норм для теплоти ковдр. Вибираючи ці вироби, потрібно виходити з власних звичок, можливостей і, звичайно ж, коштів.

 

     Роблячи вибір між пуховим і вовняним наповнювачем ковдри, потрібно також керуватися виключно своїми уподобаннями. З пуху виріб - легкий, повітряний, об'ємний, а з вовни - щільний. Але, незважаючи на наявні відмінності, вони будуть майже однаково теплими.

Матеріали для виробництва ковдр

     Вкрай важливим при виборі ковдри, для багатьох є саме матеріал, з якого вона виготовлена. Сьогодні вибір просто величезний. Особливо, якщо мова йде про торгову марку «Ярослав».

Пухова ковдра

     Такі ковдри дуже швидко втрачають свій зовнішній вигляд. Вони можуть вбирати вологу в приміщеннях, де вологість повітря підвищена. Хоча таке може траплятися через низьку якість останніх.

Вовняна ковдра

     Якщо придбати таку ковдру, то в експлуатації вона служитиме також довго, як і його побратими. Вона прекрасно зберігає тепло, виводить зайву вологу. Його недоліки проявляються лише в деякій тяжкості і колючості.

     Існує ще маса різновидів ковдр. Вони розрізняються, переважно, матеріалом чохла і наповнювачем. Але, незважаючи на це, всі ці вироби чудово справляються з головним своїм завданням - зігрівати своїх власників!

Читати далі