Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

     Сьогоднішній постійно мінливий світ, просто не може існувати без певних символів затишку і комфортного проведення часу. Таким може вважатися як дорослий, так і дитячий плед. Ще лицарями Шотландії використовувалися класичні картаті варіанти тканин для килта, а вже пізніше вони трансформувалися в постіль. Можливо, саме тому в свідомості більшості людей пледи асоціюються з великими м'якими покривалами.

     На сьогоднішній день той, хто вирішив придбати плед в Києві за допомогою компанії «Ярослав», стає володільцем унікального предмету, який прекрасно замінює старі чохли або накидки для диванів. Адже для його виробництва використовуються тільки високоякісні види матерій різних кольорів.

     Типи пледів компанії «Ярослав» в залежності від тканинних складових

     Оскільки ці текстильні вироби повинні бути приємними на дотик, то вибираючи потрібний варіант, слід звертати увагу саме на його склад. Все обумовлено тим, що пледи в Києві, пропоновані вищезгаданим виробником, виготовляються з натуральних матеріалів:

  • Вовна (мериноса і новозеландська);
  • Акрил;
  • Фліс;
  • Бавовна.

     Всі ці тканини дозволяють готовій продукції гарно виглядати, бути теплою, але відрізнятися при цьому легкою вагою, зносостійкість і фактурою.

     Вовняний плед

     Згідно з інформацією, представленою фахівцями компанії, найбільшою популярністю користуються вовняні варіанти. І це незважаючи на те, що їх вартість висока і у багато разів перевищує бавовняні аналоги. Разом з цим такі пледи відрізняються особливою міцністю і «термопідтримкою». Якщо придбати плед з вовни в компанії «Ярослав», то можна навіть в літній період відчути себе під ним комфортно. Цей матеріал відмінно підійде тим людям, які мають слабкий імунітет, страждають алергіями або ревматичними хворобами.

     Акриловий плед

     Акрил дуже часто може бути замінений такими назвами як «орлон», «нітрон» або «прелан», що відображають свою приналежність до поліакрилових волокон. Зовнішня схожість з вовняними пледами іноді заплутує покупців, хоча така штучна вовна все ж наділена численними унікальними характеристиками. Сучасний варіант акрилового пледа в Києві в компанії «Ярослав» практично не обтяжений складністю малюнків і має широкий асортимент кольорової палітри. Варто відзначити, що в представлених варіантах волокна дуже добре фарбують, тобто відтінки виходять насиченими, стійкими і глибокими. Вони зберігають первісну привабливість зовнішнього вигляду на довгий час.

     Флісовий плед

     Флісовий плед від компанії «Ярослав» вважається справжнім дивом для заміського будинку або дачі. Його часто використовують в якості пухової хустки, в якому дуже тепло і затишно. Догляд за таким текстильним виробом досить простий - він переться руками або в пральній машинці при стандартному режимі. До того ж за забарвленням такі пледи дуже різні, тому його дуже легко можна вибрати на свій смак або інтер'єр.

     Бавовняний плед

     Бавовняний плед, придбаний в Києві за допомогою електронного каталогу компанії «Ярослав» м'який, пухнастий, зносостійкий і легкий. Міцність і гіпоалергенність - це одні з відмінних рис, які роблять навіть будь-який дитячий плед універсальним. Неповторний комфорт і затишок стануть можливими тільки під час використання цих високоякісних текстильних товарів.

     Різновиди крою пледів від компанії «Ярослав»

     Як показує практика, більшість господинь, вирішивши придбати плед в компанії «Ярослав», використовують їх в якості покривал на ліжка. Так вони економлять і прикрашають свій будинок, а нові враження, що виникають від правильно підібраного варіанту, будуть тільки позитивними. При цьому варто пам'ятати, що вони мають деякі відмінності в плані виробництва, особливо, якщо це в'язаний плед.

     Види крою пледів:

  • Ткані;
  • В'язані
  • Цілісні;
  • Часткові.

     Після того, як потенційні покупці вирішуються купити пледи в компанії «Ярослав», то закутавшись в них, вони реально зможуть відчути себе захищеними. Це поширюється не тільки на холод, але і на всілякі негативні явища сучасного життя.

Читати далі