Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Дитячі пледи, покривала, ковдри

Для кожної мами турбуватися за свою дитину - це звичайна справа. Для неї дуже важливо, щоб улюблене чадо росло в затишку і комфорті. А що асоціюється з теплими маминими обіймами, що дарують ці відчуття? Відповідь проста - якісна текстильна продукція.

На сайті компанії «Ярослав» представлені вироби з бавовни, жаккарда, флісу і вовни. Деякі з них мають терморегулюючі властивості, що дозволяють дитині не замерзнути і не перегрітися. Разом з тим, ця продукція дуже легка, приємна на дотик і абсолютно гіпоалергенна. Останнє означає, що нею можна вкривати навіть новонароджених малюків.

Замислюючись про забарвленні, варто звернути увагу на те, щоб вона була однорідною. Хоча яскравість також не можна виключати, адже це ж все-таки діти. Потертості на згинах і необроблені краї повинні бути відсутніми. Для кращої фіксації слід використовувати постільну білизна з кнопками, блискавками або гудзиками. При виробництві дитячого текстилю фахівці компанії «Ярослав» враховують всі ці вимоги.

Єдине, про що потрібно пам'ятати - це про дотриманні правил догляду за такими текстильними виробами. Наприклад, напіввоняні ковдри потрібно прати вручну зі спеціальним засобом для делікатних тканин і сушити в горизонтальному положенні. Бавовняні пледи або покривала зі штучних волокон - прати в машині і сушити вертикально.

Читати далі