• 0
Оберіть мову
Русский Українська

Доставка, оплата, повернення товару

ДОСТАВКА:

По територіі України виконується службою перевезення «Нова Пошта» за вказанною Вами адресою або у відділення перевізника.

Достака по Києву здійснюється на наступний день:

- з понеділка по п'ятницу з 10:00 до 15:00, з 12:00 до 18:00, з 15:00 до 20:00;

- в суботу з 10:00 до 16:00

Самовивіз - Ви можете забрати свій заказ самостійно за адресою м.Київ, вул.Автозаводська 2, пн - пт з 8:30 до 16:30

*Зверніть, будь ласка, увагу, що у випадку самовивозу розрахунок можливий тільки за готівку. 

Товар по замовленню резервується на 3 рабочих дні, 1 день для товару, що приймає участь в акції, не рахуючи дня розміщення замовлення.

Вартість доставки:

Вартість доставки по Україні розраховується згідно тарифів перевізника.

Вартість доставки по Київу складає 70 грн. (вартість доставки матрацу складає 115 грн., при цьому замовлення необхідно попередньо сплатити.)

Важливо!

Шановні покупці! При отриманні Вашого замовлення уважно перевіряйте цілісність пакування та комплектність в присутності кур'єра або представника компанії перевізника, інакше всі претензії відносно відстутності кількості найменувань товарів в заказі - не приймаються! 

ОПЛАТА:

Готівкою при отриманні замовлення:

Ви можете розрахуватися за замовлення при його отриманні

Оплата на розрахунковий рахунок:

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер, та на вказанний Вами номер телефону будет відправлено SMS повідомлення з реквізитами для оплати.

Реквізити для оплати:

Приват Банк                                                      

МФО 380775                                         
ЕДРПОУ 21635240                              
Р/р 26004057000649                             
ПП Ярослав                                           

* Спосіб оплати за допомою платіжного терминалу Приват банк - у верхній частині екрана терминалу є строка "Пошук", в ній вводимо 21635240 та попадаемо в картку оплати замовлення. В полі "Призначення" вводимо Замовлення № (та номер Вашего замовлення), в полі "Сума" суму Вашого замовлення.

* Спосіб оплати через особистий кабінет Приват24 - Обираємо вкладку "Мої платежі", в полі "Створити новий платіж" вводимо 21635240, вибираємо "Ярослав ЧП", в полі "Призначення" вводимо Замовлення № (та номер Вашего замовлення), в полі "Сума" суму Вашого замовлення.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що в компанії Ярослав немає карткового рахунку - тільки розрахунковий рахунок. Тому сплачуючи Ваше замовлення через термінали оплати або з особистого кабинету Вашого банку - обирайте пункт "Платежиі по Україні".

Безготівковим способом (в будь якому відділенні банку)

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер, та на вказану Вами e-mail адресу буде відправлено повідомлення з реквізитами для оплаты. 

Важливо!

Якщо Ви не сплачуєте заказ протягом 3-х банківських днів, заказ автоматчно анулюється і товар знімається з резерву. Всі оплати приймаються виключно в національній валюті.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ:

Інтернет-магазин Ярослав гарантує право на повернення товару належної якості, який Вам не підійшов та не був у використанні протягом 14 днів згідно статті 9 Закону про захист прав споживачів. Виключенням є товари належної якості, які не підлягають поверненню та обміну, згідно постанови Кабінету міністрів від 19 березня 1994р №172  (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF) . Обов'язковою умовою є такі вимоги: товар не був у використанні, збережено його товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, який було видано покупцю разом з замовленням, згідно ст.9 закону про ЗПП (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1023-12)

Товар необхідно відправити звичайною посилкою на адресу: ЧП «Ярослав». м.Київ, Нова Пошта, Відділення №2, вул. Бережанська, 9 Телефон: 380639806664

Відправку сплачує відправник, у випадку повернення товару належної якості, в іншому випадку відправлення сплачу отримувач. Потім замовлення буде повернено на склад.

Спосіб повернення коштів: Грошові кошти можуть бути перераховані на картковий рахунок, вказаний Вами.
 

Отримати додаткові інформацію, Ви можете за телефонами:

  • (050) 404-76-00
  • (067) 829-89-29
  • (044) 364-83-96

Або написати нам на електронну пошту: order@yaroslav.ua

Приємних Вам покупок!

наличие