Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Набори кухонних рушників

Рушники вважаються незамінними виробами для сучасного життя. Вони використовуються вдома, в спортивному залі, в сауні, на пляжі. Напрошується цілком природне запитання, як забезпечити всі ці життєві «сфери діяльності» рушниками?

На сайті компанії «Ярослав» представлені набори рушників від двох одиниць. Це можуть бути вафельні або лляні текстильні вироби. В силу особливостей матеріалу, вони прекрасно вбирають вологу і швидко сохнуть. Гіпоалергенність, екологічна чистота і практичність також притаманні вафельному і льняному текстилю. Власне кажучи, це головні вимоги, які пред'являються до рушників.

Для бажаючих відійти від стандартних кольорів, виробник пропонує варіант набору під назвою «Дні тижня». Це злегка комічне рішення допоможе продовжити термін експлуатації кожного рушника з цього набору. Головне, пам'ятати, який сьогодні день тижня.

Представники компанії «Ярослав» прекрасно розуміють, як важливо мати дійсно якісну продукцію. Тому вони не тільки пропонують зручний формат продажів - наборами, а й стежать за якістю окремих одиниць. Хто знає, може саме в цьому розділі, Ви знайдете те, що давно шукали.

Читати далі