Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Пледи, ковдри, покривала

     Домашній текстиль завжди стилістично збагачує інтер'єр. Він допомагає створити затишок, дозволяючи віддатися повноцінному відпочинку після денної метушні.

     Не можна допустити, щоб такі вироби були просто тканинами, функціональними елементами. Адже вони - важливі деталі декору.

     Продукція торгової марки «Ярослав» допомагає підкреслити особливий стиль кожної кімнати. А це в свою чергу піднімає настрій і покращує самопочуття власників квартири або будинку.

     І, якщо говорити про вплив текстильних виробів, то не можна не згадати про їх колір. Ніжні персикові, бежеві або пісочні відтінки створюють відчуття спокою і гармонії. Контрастні акценти допоможуть розпалити пристрасть. Яскравість зарядить позитивною енергетикою.

     Товари компанії «Ярослав» з рослинними або тваринними принтами допоможуть відчути себе ближче до природи. А етнічні орнаменти або екзотичні мотиви - надихнуть на подорожі.

     Щоб задовольнити потреби в якісній текстильної продукції, фахівці компанії постійно працюють над розширенням свого асортименту, стежать за останніми новинками, додаючи тільки найкращі колекції.

     Всі текстильні вироби виготовлені з високоякісної тканини, не збирає пил, легко стирається і швидко сохне. Додатковою перевагою є відсутність усадки після прання і втрати кольору.

     Продукція компанії зможе прикрасити і доповнити інтер'єр будь-якої кімнати. Ви обов'язково підберете те, що Вам потрібно!

Читати далі