Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Пряжа

Будь-яка пряжа являє собою нитки, скручені з поздовжньо і послідовно розташованих волокон. Вона може бути виготовлена з натуральних або синтетичних волокон. Наприклад, інтернет-магазин торгівельної марки «Ярослав» пропонує для в'язання не тільки натуральні, але і синтетичні різновиди пряжі.

Якщо брати до уваги її склад, то різновиди пряжі підрозділяються на односторонні або змішані. Йдеться про наявність одного волокна або декількох видів.Виходячи з будови пряжі, виділяють поодинокі, кручені і трощені види. Перший варіант утворюється за допомогою скручування волокон. Другий - двох і більше ниток, а третій - з'єднаних між собою скручених декількох ниток.

Пряжу в Україні, а також інших країнах використовують здебільшого для в'язання одягу ручним або апаратним способом. Найчастіше тут задіюється і вовняна, і синтетична, і бавовняна види пряжі. Якщо говорити про новачків в області в'язання, то вони повинні зупинити свій вибір, перш за все, на вовні. Цей матеріал еластичний, податливий, легкий. Наприклад, кращі сорти вовни можна придбати в інтернет-магазині компанії «Ярослав». Там вона тонка з дуже довгими волокнами. Виготовляється такий вид пряжі з хутра певних тварин.

Варто відзначити, що «чисте» хутро не є достатньо міцним за своєю природою. Тому виготовити з нього 100% волокно просто неможливо. Вихід з цієї ситуації - доповнення іншими волокнами.

Читати далі