Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Ковдри ткані

     Самопочуття людини після сну безпосередньо залежить від якості постільної білизни. Щоб прокидатися бадьорим, потрібно використовувати тільки якісні подушки, підковдри і ковдри.

     Ковдра - це важливий елемент постільних речей, який досить часто використовується в нашій кліматичній зоні. Всі ковдри ткані, пропоновані споживачам, умовно можна розділити на три групи:

  • вовняні ковдри;
  • бавовняні ковдри;
  • напівшерстяні ковдри.

     Вовняна ковдра - це екологічний виріб з натуральної вовни. Використання ковдри з вовни сприяє підвищеній циркуляції повітря, завдяки чому тіло людини вночі активно дихає. До того ж натуральний виріб завжди відрізняється підвищеною довговічністю і зносостійкістю. Ще одна важлива перевага такої ковдри - це оздоровлюючий ефект, позитивно впливає на обмін речовин і кровообіг людини.

     Бавовняна ковдра виготовляється з натурального матеріалу - бавовняного волокна. Найчастіше, ковдра з бавовни використовується в літній період. Така ковдра має легку вагу, добре проводить повітря, а також вбирає вологу. До того ж вона гіпоалергенна, що дуже важливо для людей, які страждають алергією.

     Напіввовняна ковдра. У цій ковдрі збережені всі переваги виробу з натуральної вовни, але при цьому її вартість значно нижче. Напіввовняна ковдра практична, приємна на дотик і дуже зручна. Її можна використовувати не тільки взимку, але і влітку.

     Загляньте в інтернет-магазин «Ярослав»! І Ви обов'язково знайдете відповідний варіант ковдри.

Читати далі