Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Текстиль для кухні

Важко уявити господиню, яка не використовує на своїй кухні рушник, фартух, прихватку або не прикрашає стіл скатертиною. В інтернет-магазині «Ярослав» представлено величезний вибір якісного, стильного і яскравого кухонного текстилю. Тут ви знайдете товари, в які назавжди закохаєтесь завдяки їх красі та якості.

Кожна господиня використовує в своєму побуті кухонний текстиль. Важливу роль тут відіграє якість текстилю. Адже захищаючи вас і ваш одяг від жиру і плям, текстиль приймає весь удар на себе. І тепер перед господинею постає нове завдання - відіпрати від жиру улюблений фартух або барвисту прихватку.

Торгівельна марка «Ярослав» пропонує придбати текстиль для кухні з натуральних тканин, дуже високої якості, який легко відіпрати, не втратить свій зовнішній вигляд і колір. А елегантність і вишуканість скатертин та серветок не залишить байдужою жодну господиню. Адже незамінним атрибутом свята є саме красиво сервірований стіл, на вишуканій скатертині.

Скатертини з серветками також можна придбати в якості подарунка для мами або подруги. Весь кухонний текстиль ТМ «Ярослав» може стати чудовим подарунком, який оцінить будь-яка господиня!

Читати далі