Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Аксесуари

Це традиційний одяг латиноамериканців сьогодні успішно впроваджується по всьому світу. Він виглядає як досить об'ємний шматок тканини прямокутної форми, в середині якого зроблений виріз для голови. Йдеться про пончо.

Його назва безпосередньо пов'язано зі словом «ледачий». Тут простежується прямий зв'язок з використанням пончо - накинув і пішов. Мабуть, саме простота носіння «зробила свою справу».

Минуле і сучасність пончо

Вважається, що цей елемент верхнього одягу був винайдений індіанцями Південної Америки. Він цінувався тоді і цінується зараз за зручність, яке надає під час носіння. При всій своїй «вільності» він був і залишається досить теплим. Однак тут мова йде про пончо, виготовлених з натуральних матеріалів. Наприклад, пропозиції від торгової марки «Ярослав».

Першими варіантами пончо були прості і дуже схожі між собою обрізи тканини. Їх почали носити приблизно в період з XIII по XIV століття. Перші різновиди цього одягу зовні нагадували прямокутники, сторони яких були 1,5 × 1,5 метра. Що ж стосується рукава або інших елементів, то вони були відсутні.

Однак на цьому історія пончо не закінчується. Починаючи з другої половини XX століття, його починають активно демонструвати на європейських модних показах. Безумовно, цей вид одягу з плином часу дуже змінився: вирізи стали декоруватися різними елементами, а також змінився їх розмір. Крім цього, в пончо з'явилися кишені, капюшони, застібки і коміри. Почалася свого роду «пончоманія». Змінювалися матеріали, фасони, але загальна ідея залишалася незмінною.

Однак носити традиційне пончо люди так і не перестали. У класичному варіанті залишався вільний крій, краї звисали до рівня стегон, прикраси були відсутні, а декор був мінімальний. Найчастіше їх можна було зустріти в поєднанні з джинсами. Навіть сьогодні пончо допомагає приховати дефекти фігури. Зайве худі або повні люди використовують його досить часто. Ймовірно, саме ці переваги і підтримують інтерес до нього.

Різновиди пончо

Варто зазначити, що за роки свого існування з'явилося досить багато різновидів пончо. У свій час популярністю користувалися в'язані варіанти, які відрізнялися одночасно легкістю і теплотою. Згодом почали з'являтися яскраві балахони, декоровані хутром або шкірою. Попитом користуються вовняні, бавовняні, флісові пончо, а також варіанти з інших трикотажних матеріалів.

Однак найголовнішим залишалося те, що нижній край виробів за задумом дизайнерів міг бути самим різним: необробленість краю, акуратно підрубаний низ, драпірування. При цьому фасон пончо залишався незмінним. Від пальто або накидки воно відрізняється, перш за все, відсутністю рукава. Хоча сучасні дизайнери і на це звернули увагу - сьогодні можна купити моделі навіть з ними або з їх подобою.

Читати далі