Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Навіщо потрібен килимок для ванної

Дата публикации: 28.03.2018

Зазвичай у ванній починається наш день і у ванній він закінчується звичними ритуалами чистоти. Тому бажання зробити похід у ванну максимально комфортним і приємним більш ніж зрозуміле. І цілком здійсненне завдяки правильному вибору аксесуарів для ванного приміщення.

Отже, поговоримо про килимки, адже це перше, із чим ми контактуємо, входячи у ванну. Чи можна без килимка, навіщо він потрібен?

Килимок для ванної має кілька важливих функцій, розглянемо їх докладніше.

Перша – килимок зігріває, адже набагато приємніше ставати на теплу ворсу, ніж на холодний кахель, особливо вранці, особливо після душу. Можна покрити підлогу не тільки безпосередньо біля ванної, але й біля умивальника чи унітазу, створивши тим самим додатковий комфорт. Чим більша площа приміщення, ясна річ, тим актуальніше її покриття.


Друга – наявність килимка у ванній підвищує безпеку: ви не впадете, ступаючи мокрими ногами на слизьку поверхню. Особливо це важливо для дітей, адже вони більш рухливі, ніж дорослі.

Третій момент – не менш важливий, ніж попередні два – це дизайн інтер'єру ванної. Завдяки килимку можна виділити деталі або створити кольорові акценти, підкреслити стиль ванної кімнати – благо, вибір килимків для ванної більш ніж широкий. Звичайно ж, все це підсвідомо впливає на наш настрій (пам'ятаємо про те, що саме у ванній починається наш добрий ранок).

Найчастіше для ванної кімнати вибирають бавовняні килимки, і це традиційний вибір, тому що звична 100% бавовна – найбезпечніший екологічний матеріал, якому віддає перевагу більшість людей. Бавовна дуже добре вбирає вологу, її ворса дуже приємна на дотик і її можна прати незліченну кількість разів без втрати якості та форми виробу.

28.03.2018