Офіційний сайт
виробника

made_ukranian
(050) 404-76-00
(067) 005-88-55
(044) 364-83-96
Пн-Пт 08:30 - 19:00
Сб 8:30 - 13:00
Нд: Вх
0
made_ukranian
  • 0
Оберіть мову
Українська | Англійська

Коротко про те, на чому ми спимо і як часто це необхідно міняти

Дата публикации: 31.07.2018

Подушки і ковдри не вічні, як ми завжди звикли думати. Ще з дитинства нас привчали, що якщо річ ще в придатному стані, то може прослужити як нам, так і нашим дітям. Але в силу невисокого прожиткового рівня, ми все життя намагаємося заощаджувати. І економимо ми практично на всьому: їжі, відпочинку, здоров'ї. На жаль, ми навіть не уявляємо, як міцний сон впливає на наше здоров'я, та й життя в цілому. Завдяки повноцінному сну, ми прокидаємося вранці бадьорими, менше хворіємо і більш продуктивно використовуємо свої ресурси на протязі всього дня.

Постільні аксесуари, як і будь-яка інша річ, якою користується людина поступово втрачають не тільки свій зовнішній вигляд, але і втрачають свою форму та призначення. А це безпосередньо пов'язано з повноцінним і здоровим сном. Тому правильний вибір, а в подальшому і своєчасна заміна подушок і ковдр безпосередньо впливають на рівень нашої працездатності і настрою протягом усього життя. Ось чому необхідно відмовитися продовжувати спати на давно втрачених формах подушках і вкриватися ковдрами, які давно перестали нас гріти.

Більшість фахівців сходяться на думці, що міняти подушку необхідно кожні 2-4 роки, а ковдру - кожні 5-10 років. Такий діапазон в термінах експлуатації обгрунтований більшим ступенем зносу подушок, так як на них ми спимо круглий рік, а ковдри змінюються в залежності від температурного режиму в кімнаті. У будь-якому випадку навіть ці терміни досить умовні, так як багато залежить від матеріалу і якості виготовлення виробів. Наприклад, подушки з рослинними наповнювачами необхідно міняти кожні два роки, а подушки з якісного латексу легко можуть прослужити до 10 років.

Багато хто думає, що якщо часто чистити подушки, то ми продовжуємо їх життєдіяльність. Але на жаль, це глибока помилка. Хімчистка не зможе продовжити термін служби наповнювача, і значна частина паразитів все одно продовжує накопичуватися в ваших улюблених подушках і ковдрах.

В першу чергу керуйтеся своїми відчуттями і якістю сну. І якщо Ви відчули один з цих ознак, варто задуматися про заміну своїх спальних речей: болі в шиї і спині, безсоння, хропіння, неприємний запах (навіть після прання), діри в ковдровому полотні, наповнювач став збиратися грудками. Також пам'ятайте, що постільна білизна (наволочки, простирадла і підковдри) теж потрібно регулярно міняти, хоча б раз в сім-десять днів.

Не економте на собі і здоровому сні. Пам'ятайте, в здоровому тілі-здоровий дух!

​​

31.07.2018